Apartamenty Oxygen

Opis nieruchomości

Nasze apartamenty posiadają aneksy kuchenne, które są wyposażone we wszystkie sprzęty i przybory kuchenne, dzięki czemu możliwe jest samodzielne przygotowywanie posiłków. Ci z Państwa, którzy nie przepadają za gotowaniem, mogą skorzystać z ofert lokalnych restauracji znajdujących się w pobliżu budynku Oxygen. W każdej łazience przynależącej do apartamentu znajduje się pralka, wanna i kabina prysznicowa, co sprawia, że nasi goście mogą poczuć się jak u siebie w domu. Wygodne, duże łóżka w sypialniach to gwarancja udanego wypoczynku, natomiast Wi-Fi oraz telewizja z bogatą ofertą programową zapewniają nieograniczony dostęp do informacji. Wszystkie apartamenty Oxygen Mielec są klimatyzowane i zaopatrzone w najpotrzebniejsze sprzęty: żelazka, suszarki, czajniki elektryczne, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, płyty kuchenne i lodówki.

Okolica Oxygen zachęca do spacerów i wypraw rowerowych. W pobliżu znajduje się również nie lada gratka dla miłośników zakupów – galeria handlowa. Ponadto w niedalekiej odległości od apartamentów znajduje się poczta, sklepy spożywcze, place zabaw i basen. Nasi goście mogą korzystać również z ogrodu przynależącego do budynku, w którym znajdują się meble ogrodowe. Niektóre z naszych apartamentów posiadają balkony.

Okolica budynku Oxygen zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu – znajdują się tu ścieżki rowerowe, place zabaw, dużo zieleni oraz kawiarnie i restauracje z ogródkami. Miłośnicy zwiedzania i nieco dłuższych wycieczek również nie będą mogli narzekać na brak atrakcji, gdyż w niedalekiej odległości od Mielca znajdują się: Baranów Sandomierski, Rzeszów, Sandomierz, Bałtów i kilka innych, wartych odwiedzenia miejscowości.

Chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość? skontaktuj się z nami teraz!