ul. Solskiego 4/39, 39-300 Mielec

Nasz obiekt to komfortowy w pełni wyposażony Apartament mieszczący się na pierwszym piętrze w samym centrum miasta Mielca. Apartament składa się z salonu z oknem balkonowym, przytulnej sypialni, łazienki oraz kuchni. Z okna balkonowego rozciąga się widok na spokojną ulicę oraz park.

Apartament położony jest obok Samorządowego Centrum Kultury, w którym organizowane są liczne imprezy oraz wystawy. W budynku znajduje się również kino Galaktyka. Lokalizacja apartamentu jest jego dużym atutem. Nieopodal znajduje się Plac Armii Krajowej, Galeria Aura, Park Leśny Górka Cyranowska oraz liczne sklepy i punkty gastronomiczne. Przewidywana ilość osób, które mogą równocześnie korzystać z apartamentu to 4 osoby.

W salonie znajduje się rozkładana sofa dla 2 osób, duży TV oraz stół z krzesłami. W sypialni znajduje się jedno łóżko dwuosobowe, TV oraz duża, pojemna szafa. Kuchnia została w pełni wyposażona w asortyment umożliwiający samodzielne przygotowanie posiłku oraz sprzęt AGD. Do dyspozycji Gości jest również bezprzewodowy Internet WiFi. Apartament został zaaranżowany w nowoczesnym stylu oraz wykończony z największą dbałością o szczegóły. Jest utrzymany w ciepłych barwach z dodatkiem zielonych akcentów.

Pobyt w tym apartamencie z pewnością pozwoli się Państwu zrelaksować i wyciszyć. Serdecznie zapraszamy.