Kupujemy nieruchomości za gotówkę

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości – zgłoś się do nas. Skupujemy wszelkiego rodzaju nieruchomości – zadłużone, obciążone hipoteką, do odświeżenia i remontu. Płacimy gotówką do ręki lub na konto. Przygotujemy wycenę i pomożemy w komplementacji niezbędnych dokumentów. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie transakcje były realizowane szybko i sprawnie. Zapewnimy Ci pełne wsparcie na każdym etapie. Nie trać czasu na standardową sprzedaż – skontaktuj się z naszym zespołem.

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż

Interesują nas mieszkania oraz domy w każdym stanie. Nieruchomość może wymagać odświeżenia lub remontu. Skupujemy również nieruchomości zadłużone i z problemami prawnymi. Niezależnie od tego, co jest przyczyną Twojej decyzji o sprzedaży mieszkania, zgłoś się do nas. Dokonujemy wyceny na podstawie lokalizacji, wyposażenia oraz analizy stanu wewnętrznego i zewnętrznego. Na tej podstawie zostanie przygotowana oferta cenowa, którą mogą Państwo przyjąć, negocjować lub odrzucić.

Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą szybko i sprawnie sprzedać swoją nieruchomość. Współpracując z naszą firmą otrzymasz konkretna ofertę i szybką wycenę. Poinformujemy Cię jakie dokumenty są niezbędne do przeprowadzenia transakcji, dzięki czemu skup przebiegnie szybko i sprawnie. Unikniesz standardowego procesu sprzedaży nieruchomości, który wiąże się z przygotowaniem odpowiedniej oferty, działaniami marketingowymi i wielokrotnymi spotkaniami z zainteresowanymi, mającymi na celu prezentację mieszkania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja bezpiecznej i przede wszystkim szybkiej sprzedaży.

Twoja nieruchomość jest zadłużona i chcesz ją sprzedać

Znalezienie kupca i sprzedaż nieruchomości zadłużonej może być problematyczne. Na rynku dostępnych jest wiele atrakcyjnych nieruchomości, które nie są zadłużone, dlatego próba sprzedaży nieruchomości przeciętnemu nabywcy z pewnością zakończy się niepowodzeniem. Zadłużone mieszkanie i domy zwykle nie wzbudzają zainteresowania. Nabywcy obawiają się wielu formalności i problemów związanych z zadłużeniem, dlatego często rezygnują z oferty kupna. Sprzedaż nieruchomości zadłużonej jest oczywiście możliwa ale należy do transakcji złożonych i wymaga pewnych formalności. Nie warto zwlekać i odkładać decyzji o sprzedaży, ponieważ doprowadzi to do wystawienia nieruchomości na aukcję komorniczą, na której cena wywoławcza jest o wiele niższa niż cena rynkowa naszej nieruchomości.

Najlepszym rozwiązaniem na uregulowanie swojej sytuacji finansowej i pozbycie się długów będzie skorzystanie z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów, którzy nie obawiają się zakupu zadłużonego mieszkania czy domu. Nasza firma zajmuje się skupem zadłużonych nieruchomości. Wszystkie procedury są w pełni bezpieczne. Posiadamy odpowiednie środki finansowe, doświadczenie oraz niezbędną wiedzę. Znajdziemy rozwiązanie dla każdej sytuacji prawnej i pomożemy ze wszystkimi formalnościami.

Odziedziczyłeś nieruchomość, którą chcesz sprzedać

Wiele nieruchomości zostaje nabytych w drodze dziedziczenia spadku. Nabywca nieruchomości zostaje obciążony wieloma obowiązkami i zobowiązaniami. Utrzymanie nieruchomości wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Należy opłacić podatek od nieruchomości, comiesięczny czynsz czy media. Ponad to, sytuacja zmusza do samodzielnej opieki nad nieruchomością, w której nikt nie zamieszkuje. Zarządzanie zajmuje dużo czasu i może być frustrujące i uciążliwe. Często najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż oddziedziczonej nieruchomości – mieszkania, domu czy działki. Niestety proces sprzedaży jest czasochłonny i wymaga odpowiedniego przygotowania nieruchomości. By szybko znaleźć nabywców, należy odpowiednio zaaranżować wnętrze, wykonać profesjonalne zdjęcia i zamieścić ogłoszenie na wielu znanych portalach.

Zamiast zmagać się z dodatkowymi obowiązkami i czekać na odpowiedniego nabywcę – skorzystaj z naszej pomocy i sprzedaj nam swoją nieruchomość. Nasze doświadczenie pozwoli przyspieszyć proces sprzedaży mieszkania lub domu, by cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie, bez konieczności odbierania licznych telefonów czy wielokrotnego prezentowania nieruchomości zainteresowanym.

Jesteś właścicielem części nieruchomości i chcesz sprzedać część udziałów

Nasza oferta skierowana jest również do osób, które odziedziczyły w spadku jedynie część udziałów w nieruchomości. Udziały mogą dotyczyć działek, budynków mieszkalnych, domów lub pojedynczego mieszkania. Zarządzanie nieruchomością, która ma kilku właścicieli nie należy do najprostszych. Każda decyzja wymaga zgody wszystkich współwłaścicieli. Współwłasność nieruchomości często jest powodem sporu pomiędzy spadkobiercami, ponieważ generuje ona koszty związane z jej utrzymaniem a każdy spadkobierca może mieć inną wizję zarządzania tą nieruchomością czy podziału wyżej wspomnianych kosztów.

Sprzedaż udziałów w nieruchomości również jest uciążliwa, ponieważ często dochodzi do braku porozumienia co do sprzedaży przez wszystkich współwłaścicieli, poza tym większość potencjalnych nabywców po zakupie będzie chciało być jedynymi właścicielami nieruchomości. W takiej sytuacji korzystnym rozwiązaniem będzie sprzedaż swojej części udziałów ekspertom, którzy biorą na siebie ryzyko prawne związane z trudną odsprzedażą. Nasza firma oferuje skup za gotówkę. Rozwiązanie to pozwoli uwolnić się od obowiązków i kosztów wynikających ze wspólnego zarządzania nieruchomością. Dzięki temu, bez żadnego ryzyka, zyskasz szybko pewną gotówkę, którą możesz wydać na dowolny cel.

Chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość?

Skontaktuj się z nami teraz