Lub Nieruchomości Dariusz Luberda

To nieustannie rozwijająca się firma, która od wielu lat prosperuje na rynku nieruchomości. Działamy jako w pełni ubezpieczony i licencjonowany zarządca nieruchomości oraz świadczymy usługi w pośrednictwie obrotu nieruchomościami jednocześnie będąc członkiem Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy gruntowną wiedzę na temat aktualnej sytuacji rynkowej oraz doskonale znamy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Zapewniamy usługi dla inwestorów, właścicieli i najemców oferując swoje doświadczenie w ramach usług zarzadzania, doradztwa transakcyjnego oraz pośrednictwa w obrocie i zarządzaniu nieruchomościami. Nasza firma pełni rolę zaufanego opiekuna Twoich nieruchomości.

Zajmujemy się najmem krótkoterminowym i długoterminowym mieszkań, apartamentów, domów, hosteli oraz powierzchni usługowo-handlowych. W swojej ofercie posiadamy już ponad 500 miejsc noclegowych, na które składa się 35 wysokiej klasy apartamentów, 3 hostele oraz liczne mieszkania oraz pokoje na wynajem.
Nasze placówki znajdują się w Mielcu oraz Rzeszowie.

Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości obsługi

To, co wyróżnia nas na tle innych to profesjonalizm, elastyczność oraz zaangażowanie w pracę.

I miejsce w miejscowości Mielec w zestawieniu Orły turystyki 2022

Apartamenty Oxygen – uzyskana ocena 9,8/10 pkt

Bądź na bieżąco i odwiedź nas w mediach społecznościowych