ul. Lwowska 1B, 39-300 Mielec

Dom zlokalizowany jest bardzo cichej i spokojnej okolicy. Położony jest 200 m od Rynku oraz 100 m od Bulwarów Wisłockich. Dom składa się z 6 w pełni wyposażonych pokoi 2,3 i 4 -osobowych z ogólnodostępną kuchnią i dwiema łazienkami z prysznicem oraz pralką. Pokoje są komfortowe i wyposażone w łóżka z kompletem świeżej pościeli, ręcznikami, szafką nocną i dużą szafą.

Kuchnia jest wyposażona w sprzęt AGD – płytę kuchenną, lodówkę, mikrofalówkę, czajnik bezprzewodowy, zestaw garnków i sztućców, co pozwala na samodzielne przygotowanie posiłku. Do wyposażenia obiektu należy również żelazko i deska do prasowania.

W obiekcie jest bezpłatny dostęp do WiFi, prywatnego parkingu oraz ogrodu, w którym miło można spędzać czas i odpocząć po pracy.

Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta- 3 min pieszo do przystanków autobusowych, z których z łatwością dotrzeć można do wszystkich zakątków miasta Mielec i pobliskich miejscowości. W pobliżu znajduje się wiele sklepów, restauracji oraz miejsc do czynnego wypoczynku (ścieżki rowerowe i spacerowe po bulwarach wisłockich).