Oferta wirtualnego biura skierowana jest do początkujących firm, które dopiero rozpoczynają lub rozpoczęły swoją działalność, doświadczonych przedsiębiorców a nawet freelancerów. To najbardziej ekonomiczna propozycja wynajmu powierzchni biurowej oraz adresu do zarejestrowania swojej firmy w centralnej lokalizacji Mielca.

Zastanawiając się czy wirtualne biuro jest odpowiednią opcją dla Ciebie, odpowiedz sobie na pytanie: czy do prowadzenia działalności potrzebujesz stałego lokalu, za który płaci się duże stawki rynkowe czy jedynie miejsca, w którym ewentualnie możesz spotykać się z klientami, a samą działalność prowadzisz gdzieś indziej, np. w Internecie lub w terenie?

Adres

Zyskają Państwo możliwość zarejestrowania swojej spółki lub jednoosobowej działalności gospodarczej na adres znajdujący się w centrum miasta.

Obsługa korespondencji

Wybierając usługę wirtualnego biura otrzymują Państwo gwarancję odbierania korespondencji, skanowania jej i przesłania pod wskazany adres mailowy.

Redukcja kosztów

Decydując się na wirtualne biuro, znacznie zredukują Państwo koszty związane z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników. Nasza oferta zaczyna się już od 119 zł/msc.

Dostęp do Sali Konferencyjnej

W ramach współpracy oferujemy Państwu możliwość wynajęcia nowoczesnej Sali Konferencyjnej, w której możecie Państwo organizować spotkania biznesowe.

Wirtualne biuro Mielec

Wirtualne Biuro jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców dbających o obniżenie kosztów utrzymania biura oraz obsługi sekretariatu, a więc optymalizację kosztów własnej działalności. To nie tylko adres korespondencyjny – oferujemy znacznie więcej -miejsce, w którym przedstawiciele firmy mogą spotkać się ze swoimi klientami.

W ramach oferty wirtualnego biura zapewniamy Państwu dostęp do sali konferencyjnej, która będzie idealnym miejscem do przeprowadzenia różnego rodzaju prezentacji, spotkań z klientami czy spotkań rekrutacyjnych.

Więcej informacji o usłudze wirtualnego biura znajdą Państwo na stronie internetowej: wirtualnebiuromielec.pl

Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wirtualne biuro Rzeszów

Tworzymy miejsce dla początkujących firm jak i doświadczonych ludzi biznesu. Wirtualne Biuro jest najbardziej ekonomiczną propozycją wynajmu powierzchni biurowej oraz adresu do zarejestrowania swojej firmy w centralnej lokalizacji

Wirtualne biuro to nie tylko adres korespondencyjny – oferujemy znacznie więcej – miejsce, w którym przedstawiciele firmy mogą spotykać się ze swoimi klientami. Z naszego adresu mogą korzystać klienci, którzy z różnych względów nie chcą posługiwać się prywatnym adresem do korespondencji.