Oferta wirtualnego biura skierowana jest do początkujących firm, które dopiero rozpoczynają lub rozpoczęły swoją działalność, doświadczonych przedsiębiorców a nawet freelancerów. To najbardziej ekonomiczna propozycja wynajmu powierzchni biurowej oraz adresu do zarejestrowania swojej firmy w centralnej lokalizacji Mielca.

Zastanawiając się czy wirtualne biuro jest odpowiednią opcją dla Ciebie, odpowiedz sobie na pytanie: czy do prowadzenia działalności potrzebujesz stałego lokalu, za który płaci się duże stawki rynkowe czy jedynie miejsca, w którym ewentualnie możesz spotykać się z klientami, a samą działalność prowadzisz gdzieś indziej, np. w Internecie lub w terenie?

Wirtualne biuro Mielec

Wirtualne Biuro jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców dbających o obniżenie kosztów utrzymania biura oraz obsługi sekretariatu, a więc optymalizację kosztów własnej działalności. To nie tylko adres korespondencyjny – oferujemy znacznie więcej -miejsce, w którym przedstawiciele firmy mogą spotkać się ze swoimi klientami.

W ramach oferty wirtualnego biura zapewniamy Państwu dostęp do sali konferencyjnej, która będzie idealnym miejscem do przeprowadzenia różnego rodzaju prezentacji, spotkań z klientami czy spotkań rekrutacyjnych.

Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą